АКЦІЯ! Безкоштовна доставка при замовленні на метеоприлади TFA на суму від 500 грн

Біноклі астрономічні

Біноклі астрономічні

Астрономічні біноклі володіють всіма необхідними якостями для проведення астрономічних спостережень, їх використання набагато зручніше ніж телескопів, тому що їх простіше навести на об'єкт. Вони також чудово підходять для спостережень за наземними, повітряними і надводними об'єктами, що знаходяться на великій відстані. Астрономічні біноклі як правило відрізняються великим діаметром об'єктивів, чималими габаритами і вагою, в них використовуються високоякісні призми BAK-4 і багатошарове просвітлення для підвищення контрасту, водонепроникний корпус оснащений додатковою розтяжкою для посилення жорсткості, а також вбудованим адаптером для кріплення до фотоштатива.Огляд
Бінокль Arsenal 20x80 (NBN34-2080) Black

Бінокль Arsenal 20x80 (NBN34-2080) Black

В наличии

4299грн.

Огляд
Бінокль Arsenal 15x70 (NBN34-1570) Black

Бінокль Arsenal 15x70 (NBN34-1570) Black

В наличии

3499грн.

Бінокль Arsenal 25x100 (NBN33-25100)

Бінокль Arsenal 25x100 (NBN33-25100)

В наличии

11499грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Що за різновид оптики - бінокль астрономічний? Чому люди взагалі розглядають астрономічні біноклі як функціональної покупки? Якщо ви цікавитеся астрономією або шукаєте подарунок для «фаната» зоряного неба, хіба ви не йдете в магазин телескопів? Чим бінокль краще і що він може запропонувати в якості альтернативи традиційної «космічної оптики»?

Рекомендації експертів

Як не дивно це звучить, але багато фахівців рекомендують саме астрономічні біноклі в якості вашого першого інструменту вивчення об'єктів на небі. Справа в тому, що навчитися користуватися навіть найскладнішим астрономічним біноклем набагато простіше, ніж використовувати весь функціонал не найбільш «крутого» телескопа.

Ви просто використовуєте його за принципом «наведи і спостерігай», інтуїтивно застосовуючи оптику, знайому багатьом з дитинства. Подібне інтуїтивно зрозуміле «наведення» значно спрощує пошук об'єктів і подальше переміщення від одного небесного об'єкта до іншого.

За допомогою бінокля простіше вивчати розташування планет, сузір'їв, галактик і скупчень і спостерігати за їх впорядкованими рухами, що створює основу для кращого розуміння.

Бінокль астрономічний купити і провести його фокусування значно простіше, ніж розбиратися в «хитрої» конструкції і особливості налаштування самого простого телескопа. Сфокусувати бінокль, будь то модель з механізмом центрального фокусування або індивідуально фокусируемое окуляри, займе всього пару хвилин.

Для простоти використання і зручності спостереження краще використовувати нерухомі опори-штативи. Якісний астрономічний бінокль купити означає придбати досить велике і важке оптичне обладнання, якому потрібна максимальна нерухомість при використанні.

Ще одна причина, по якій бінокль відмінно підходить для початківців астрономів, полягає в тому, що використовувати два ока простіше простого. Це не тільки допомагає при пошуку об'єктів, а й забезпечує приголомшливо красивий тривимірний ефект зоряного неба.

Звертає на себе увагу не тільки глибина огляду, а й ширина. Ви можете знайти астрономічні біноклі з полем зору 5-6 °, в той час як більшість телескопів обмежені оглядом в 1 ° навіть при мінімальному збільшенні.