Політика конфіденційності

1. Загальні положення.
1.1. Адміністрація інтернет-магазину "Arsenal-market" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

2. Основні поняття.
2.1. Персональні дані - будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певної фізичної особи або фізичної особі, що визначається (суб'єкту персональних даних).
2.2. Обробка персональних даних - будь-яка дія, що здійснюється з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи: збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення і знищення.
2.3. Поширення персональних даних - дії, спрямовані на розкриття персональних даних невизначеному колу осіб.

3. Категорії оброблюваних персональних даних та мета обробки.
3.1. Інтернет-магазин «Arsenal-market» обробляє персональні дані таких суб'єктів: персональні дані покупців (потенційних покупців) для виконання своїх договірних зобов'язань.
3.2. Інтернет-магазин «Arsenal-market» здійснює обробку персональних даних з метою:
• Виконання своїх зобов'язань перед покупцями.
• Взаємодії з потенційними покупцями, які хочуть зробити покупку в Інтернет-магазині «Arsenal-market».

4. Принципи обробки персональних даних.
4.1. Інтернет-магазин «Arsenal-market» обробляє тільки ті персональні дані, які відповідають цілям їх обробки.
4.2. Зміст і обсяг оброблюваних персональних даних відповідають заявленим цілям обробки.
4.3. Зберігання персональних даних здійснюється у формі, що дозволяє визначити суб'єкта персональних даних не довше, ніж цього вимагають цілі обробки персональних даних.
4.4. Оброблювані персональні дані підлягають знищенню або знеособленню після досягнення цілей обробки або в разі втрати необхідності в досягненні цих цілей, якщо інше не передбачено законодавством України.
4.5. Персональні дані не поширюються, а також не надаються третім особам без згоди суб'єкта персональних даних і використовуються Інтернет-магазином «Arsenal-market» виключно для виконання замовлень.

5. Заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних при їх обробці.
5.1. Забезпечення безпеки персональних даних досягається, зокрема:
5.1.1. Виявленням фактів несанкціонованого доступу до персональних даних та прийняттям необхідних заходів.
5.1.2. Встановленням правил доступу до персональних даних, оброблюваних в інформаційній системі персональних даних.
5.1.3. Контролем за прийнятими заходами щодо забезпечення безпеки персональних даних і рівня захищеності інформаційних систем персональних даних.
5.1.4. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин «Arsenal-market» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з покупцем. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Інші положення.
6.1. Ця Політика обробки персональних даних є загальнодоступною і підлягає розміщенню на сайті.
6.2. Адміністрація Інтернет-магазину «Arsenal-market» має право вносити зміни і доповнення до даної Політику обробки персональних даних, повідомляючи суб'єктів персональних даних шляхом розміщення нової редакції Політики обробки персональних даних на сайті.
6.3. Нова редакція Політики обробки персональних даних вступає в силу з моменту її розміщення на сайті.