АКЦІЯ! Безкоштовна доставка при замовленні на метеоприлади TFA на суму від 500 грн

Датчики та аксесуари

Датчики та аксесуари
Існують різні типи бездротових передавачів. У базовій моделі радіопередавач оснащений датчиком температури для вимірювання зовнішньої температури, часто в поєднанні з датчиком вологості. Багато бездротових метеостанцій можна підключити до декількох передавачів. Потім цю функцію можна використовувати для контролю температури і вологості в інших приміщеннях, крім місця установки. Деякі моделі постачаються з декількома передавачами. Професійні метеостанції також мають датчик вітру для вимірювання швидкості і напрямку вітру і датчик дощу для визначення кількості опадів.

Датчик Т/Н TFA 30324102

Датчик Т/Н TFA 30324102

В наличии

635грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Купити датчик TFA з доставкою в інтернет магазині Arsenal Маркет.
НАШІ ПЕРЕВАГИ: Кваліфікована консультація і допомога в підборі, Швидка доставка по всій Україні, Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн, Більше 10 років досвіду роботи в галузі метео та вимірювальних приладів, Повна інформація про продукцію, Тільки офіційний товар з гарантією від виробника, Гарантія кращої ціни.
Купити датчик TFA у офіційного дилера TFA Dostmann (Німеччина) з доставкою по всій Україні. Консультація, швидка доставка, гарантія, сервісна підтримка, актуальна наявність.