Мікроскопи

Мікроскопи

Монокулярні або бінокулярні мікроскопи, купити які недорого пропонує наш магазин, це не тільки устаткування для серйозних вчених, подібна техніка знаходить своє застосування і в звичайному житті. Людина, на жаль, не володіє унікальним зором, що дозволяє розглянути в найдрібніших деталях досліджуваний об'єкт, тому такі прилади, як лупа або мікроскоп покликані полегшити це завдання.


Оберіть підкатегорію


Навіть в домашньому господарстві існують предмети, які можуть при своєму ремонті вимагати збільшувального обладнання (годинник та інше), а в високотехнологічному виробництві, де розміри предметів можна порівняти з товщиною людської волосини, вони просто необхідні.

Як правильно вибрати мікроскоп для дітей і дорослих

Задайте собі питання - а для чого конкретно вам потрібна подібна оптика? Ви можете цифровий мікроскоп купити настільного типу або придбати компактні переносні моделі. Ціна за професійні пристрої при цьому може досить суттєвою.

Отже, які мікроскопи в основному присутні у вільному доступі на ринку? Це, перш за все:

  • Розважальні дитячі мікроскопи.

Якщо ваша дитина робить перші кроки у вивченні мікросвіту, кращого подарунка ви йому не зробите! Хоч такі прилади і не мають максимальної функціональності, вони допоможуть вашим дітям в перших експериментах по пізнанню світу. Також така техніка часто використовується домашніми майстрами і умільцями для свого хобі і рукоділля. Вартість цих мікроскопів найдоступніша з усіх розглянутих моделей.

  • Шкільні мікроскопи.

Ціна на бінокулярний мікроскоп для школи трохи вище, ніж у першої групи пристроїв. Тут вже використовується скляна оптика, корпус виконаний з металу для мінімізації вібрації. Часто є додаткові функції у вигляді підсвічування, робочого столика і ін. Подібний мікроскоп купити недорого можна рекомендувати як учням на уроках біології та хімії, так і майстрам в приватних ремонтних фірмах.

  • Лабораторні моделі.

Професійний електронний мікроскоп, що забезпечує найвищу якість зображення, що досягається використанням професійної висококласної оптики і конструкцією підвищеної міцності і точності виготовлення вузлів. До таких пристроїв вже можна підключати записуючі пристрої і транслювати зображення на великий екран.

Вибрати й купити мікроскоп вам завжди допоможуть наші менеджери, які дадуть відповідь на будь-які питання і проконсультують при необхідності.