Про магазин

Інтернет-магазин Arsenal-Маркет є офіційним дилером в Україні відомої торгової марки Arsenal (Україна) і спеціалізується на роздрібній торгівлі такими оптичними приладами як біноклі, телескопи, підзорні труби і монокуляри як для любителів так і для професіоналів.
Також в нашому магазині представлений широкий асортимент аксесуарів для даної продукції, таких як всілякі адаптери для фото-і відеозйомки, окуляри, лінзи, призми, діагоналі, фільтри, блоки живлення та інше.
Продукція ТМ Arsenal виділяється виключно найкращими зразками оптичних приладів та аксесуарів з найоптимальнішим співвідношенням ціна-якість.

І все це завдяки співпраці з багатьма відомими заводами-виробниками по всьому світу і багаторічному досвіду.
У нашому магазині можна знайти найповнішу технічну інформацію про продукцію, на багато товарів написані огляди відомими фахівцями з оптичних приладів.
Ми постаралися створити магазин, в якому можна з легкістю розібратися в складних на перший погляд оптичних приладах і визначитися з вибором всім любителям спостережень, будь то спортивний захід, жива природа, спостереження за птахами, мальовничі пейзажі на природі, подорожі, мореплавання або віддалені куточки нічного неба.

Разом з продукцією ТМ Arsenal, в інтернет-магазині Arsenal-Маркет представлена продукція найкращих світових виробників оптики, а саме, ТМ Celestron (США), GSO (Тайвань), National Geographic (США).

Інтернет-магазин Arsenal-Маркет також є магазином гарної погоди і офіційним дилером в Україні відомої німецької торгової марки TFA Dostmann - європейського лідера в галузі побутових метео та вимірювальних приладів (метеостанції, барометри, термометри вуличні, кімнатні, для кухні та ін., гігрометри, термогігрометри, настінні та настільні годинники, вимірювачі опадів). Дана продукція корисна для любителів спостережень і необхідна для прогнозування погоди, для контролю мікроклімату у Вашому приміщенні і створення приємного і здорового середовища проживання.

Наші переваги:

  • Оперативна доставка по всій Україні.
  • Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.
  • Більше 10 років досвіду роботи в галузі оптичних і метеоприладів.
  • Повна інформація про продукцію.
  • Кваліфіковані консультанти і допомога у підборі.
  • Тільки офіційний товар з гарантією від виробника.
  • Гарантія кращої ціни.

Дякуємо Вам за Ваш вибір!

Вдалих покупок!