Хіт продажу Огляд + Подарунок

Телескоп Arsenal Synta 707AZ2 рефрактор

  • Виробники Arsenal
  • Код товару: 707AZ2
  • Доступність: В наявності
  • 3999грн.

- +

ЗНИЖКА 2% при замовленні через сайт (акція). БЕЗКОШТОВНА доставка при замовленні від 1000 грн (до 1000 грн доставка по Києву 50 грн). При замовленні до 14:00 в робочий день відправка у той же день. Оплата при отриманні у відділенні "Нова Пошта", за безготівковим розрахунком, кредитною карткою VISA, MasterCard. Офіційна гарантія від виробника. Обмін/повернення протягом 14 днів.

АКЦІЯ! При купівлі телескопа Arsenal Synta 707 AZ2 місячний фільтр GSO або додаткова знижка в подарунок!


Виробник: Arsenal, Ukraine

Особливості телескопа Arsenal Synta 707AZ2:
Оптична схема - рефрактор
Скляна оптика з багатошаровим просвітленням
Діаметр об'єктиву - 70 мм (фокусна відстань 700 мм, відносний отвір 1:10)
2 окуляри (1,25"), що дають збільшення 28 і 70 крати
2-кратна лінза Барлоу (1,25"), що дає збільшення 56 і 140 крат
Діагональне дзеркало 90° (1,25")
Оптичний шукач 5х24 з перехрестям ниток
Азимутальне монтування з механізмом тонких рухів за висотою
Алюмінієвий штатив з поличкою для аксесуарів
Легке складання, що не потребує додаткових інструментів
Гарантія: 2 роки

Класичні лінзові телескопи-рефрактори на простих азимутальних монтуваннях - це досить зручні у використанні оптичні прилади, а їх складання та експлуатація доступна навіть непідготовленому користувачеві. Телескоп Arsenal Synta 707AZ2 не тільки володіє усіма перерахованими властивостями, але і може бути використаний у найширшому спектрі завдань: від спостережень живої природи до спостережень за небесними об'єктами.
Телескоп Arsenal Synta 707AZ2 має гарну комплектацію і не зажадає від свого власника багато часу для встановлення і налаштування. Він простий і зручний в експлуатації. Невелика світлосила цього інструменту у поєднанні з просвітленою оптикою достатньо високої якості дозволяє отримати дуже гарне зображення об'єктів як в нічний, так і в денний час. Важливий також якісний шукач і стійкий штатив, які забезпечують зручність спостережень.
Телескоп дає пряме дзеркальне зображення. Об'єктив 70 мм збирає на 36% більше світла, ніж об'єктив 60 мм. Телескоп включає оптимальний асортимент окулярів плюс лінза Барлоу, що забезпечує потужність збільшення при спостереженні у сотні разів більше у порівнянні з неозброєним оком!
Проникаюча здатність телескопу вже досить велика для того, щоб в безмісячну ніч далеко від міських вогнів Вашому погляду стали доступні понад 300 000 зірок. Крім зірок, Ви побачите: кратери на Місяці, плями на Сонці (застосування захисного фільтра - ОБОВ'ЯЗКОВЕ), хмарні пояси на диску Юпітера і чотири його найбільших (галілеєвих) супутники, фази Венери, кільця Сатурну і його супутник Титан, полярні шапки Марсу в епохи його протистоянь, планети Уран і Нептун. Останні, щоправда, буде видно як зірки. З об'єктів далекого космосу Ви зможете спостерігати компоненти деяких подвійних зірок, найяскравіші туманності, галактики і зоряні скупчення.

Телескоп Arsenal Synta 707AZ2 - ідеальне поєднання якості, вартості, функціональності і потужності. Це дуже вдала модель для початківців, яка напевно Вас не розчарує.

Телескоп виготовлений з дотриманням високих стандартів якості на ліцензійному заводі Synta (Suzhou Synta Optical Technology Co., Ltd.) в Китаї, що спеціалізується на виробництві якісних оптичних інструментів з 1988 р.

Примітка. У коментарі до замовлення вкажіть, який подарунок Ви обрали.

Розглянемо телескоп Arsenal Synta 707AZ2 більш детально. (Огляд підготував Дмитро Федотов. Експерт-консультант з оптичних приладів, виконавчий Директор фонду "УКРАСТРО").


Класичні лінзові телескопи-рефрактори на простих азимутальних монтуваннях - це досить зручні у використанні оптичні прилади, а їх складання та експлуатація доступна навіть непідготовленому користувачеві. Телескоп Arsenal Synta 707AZ2 не тільки володіє всіма перерахованими якостями, але і може бути використаний в найширшому спектрі завдань: від спостережень живої природи до спостережень за небесними об'єктами.
Пакування телескопу просте, але досить надійне. Перше, на що звертаєш увагу при розпакуванні, так це на те, що монтування поставляється у зібраному стані, це істотно прискорює процес складання телескопа і звільняє Вас від зайвого клопоту. Потрібно відзначити, що монтування володіє дуже стійким двосекційним алюмінієвим штативом. Додаткову жорсткість йому надає трикутний пластиковий лоток для аксесуарів, що виконує функцію розпірки між ніг штативу.


Зверху на штатив встановлюється вилочне азимутальне монтування, забезпечене штангою з коліщатком налаштування по висоті, яке служить для точного наведення на об'єкт. Азимутальна вісь виконана просто і оснащена тільки гвинтом фіксації. Сама труба телескопу укладається розташованими у неї з боків півосями в пази пір'я монтування, закріплюючись там за допомогою двох гвинтів.


Труба телескопа металева і забезпечена пластиковою світлозахисну блендою з кришкою. У самій кришці є закритий заглушкою отвір діаметром 40 мм, що дозволяє діафрагмувати телескоп при спостереженні яскравих об'єктів.


Також в комплект поставки входять два якісних симетричних окуляри стандарту 1.25 "з фокусною відстанню в 10 і 25 мм, 2-х Лінза Барлоу і 90-градусне діагональне дзеркало.


Цей набір окулярів у поєднанні з лінзою Барлоу дає гарну лінійку збільшень для даного телескопа: 28, 56, 70, 140 крат.
Корпуси окулярів пластикові, а посадочні барелі металеві. Корпус діагонального дзеркала також комбінований, він дуже міцний і якісний.


Лінзи об'єктиву й окулярів телескопа просвітлені із застосуванням фториду магнію. Телескоп дає пряме дзеркальне зображення. 40-мм металевий рейковий фокусер із запасом ходу у 135 мм забезпечує мінімальну дистанцію фокусування телескопа в 5 метрів! Це дає Вам унікальну можливість ведення спостережень за життям комах з великим збільшенням і з достатньої дистанції. Крім того, металева втулка з різьбою на кінці фокусера дозволить Вам, застосувавши відповідний фото-адаптер, приєднати до телескопу дзеркальний фотоапарат і зайнятися фотографуванням об'єктів, що Вас цікавлять.


Для пошуку і наведення на об'єкти телескоп укомплектований якісним оптичним шукачем 5х24.


Що ж можна побачити на небі в даний телескоп?
Проникаюча здатність телескопа вже досить велика для того, щоб в безмісячну ніч далеко від міських вогнів Вашому погляду стали доступні понад 300 000 зірок. Крім зірок, Ви побачите: кратери на Місяці, плями на Сонці (застосування захисного фільтра - ОБОВ'ЯЗКОВЕ), хмарні пояси на диску Юпітера і чотири його найбільших (галілєєвих) супутники, фази Венери, кільця Сатурна і його супутник Титан, полярні шапки Марса в епохи його протистоянь, планети Уран і Нептун. Останні, щоправда, буде видно як зірки. З об'єктів далекого космосу Ви зможете спостерігати компоненти деяких подвійних зірок, найяскравіші туманності, галактики і зоряні скупчення.

Телескоп має гарну комплектацією і не потребує від свого власника багато часу для установки і налаштування. Він простий і зручний в експлуатації. Невелика світлосила даного інструменту в поєднанні з просвітленої оптикою достатньо високої якості дозволяє отримати дуже гарне зображення об'єктів як в нічний, так і в денний час. Важливий також якісний шукач і стійкий штатив, які забезпечують зручність спостережень.
Це дуже вдала модель для початківців, яка напевно Вас не розчарує.

Технічні характеристики
Діаметр об'єктиву 70 мм
Фокусна відстань 700 мм
Світлосила (відносний отвір) 1:10
Макс. корисне збільшення 140х
Мін. збільшення 10х
Гранична зоряна величина 11,70m
Кутове розділення 1,63 кут. сек.
Конструктивні особливості
Оптична схема Рефрактор
Зображення Не перевернуте, дзеркальне
Просвітлення (покриття) оптики Багатошарове
Монтування Азимутальне з механізмом тонких рухів по висоті
Штатив Алюмінієвий, з поличкою для аксесуарів
Фокусер 1,25 "рейковий (пластик)
Обладнання
Шукач Оптичний 5х24 з перехрестям ниток
Окуляр 1 Super 10 мм, 1,25" (збільшення зображення 70х)
Окуляр 2 Super 25 мм, 1,25" (збільшення зображення 28х)
Лінза Барлоу 2х, 1,25" (збільшення зображення 140х и 56х)
Діагональне дзеркало 90°, 1,25"
Комплектація
Комплект постачання Оптична труба, штатив алюмінієвий (з полицею для аксесуарів), монтування азимутальне з механізмом тонких рухів по висоті, окуляр Super 25 мм, 1,25 ", окуляр Super 10 мм, 1,25", лінза Барлоу 2х, 1,25", діагональне дзеркало 90 °, 1,25 ", шукач оптичний 5х24, інструмент для складання, інструкція, навчальна брошура" Астрономічні прилади і спостереження з ними "
Кількість місць 1
Розміри
Довжина оптичної труби 70 см
Розміри пакування 100 х 32 х 28 см
Вага
Вага 4 кг
Вага пакування 7 кг
Гарантія
Термін гарантії 2 роки
Виробництво
ТМ ARSENAL
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник КНР

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Рекомендовані товари

Окуляр Arsenal ED 5 мм, 60°, 1,25'' (2208 AR)
Адаптер до смартфону Celestron
Хіт продажу
Фільтр місячний GSO 1,25'' (AD068)
Лінза Барлоу GSO 2x, 1.25", адаптер (BL201T)
Окуляр Arsenal SWA 2,5 мм, 58°, 1,25'' (2203 AR)
Хіт продажу
Окуляр Arsenal SWA 4 мм, 58°, 1,25'' (2203 AR)
Окуляр Arsenal SWA 9 мм, 58°, 1,25'' (2212 AR)
Окуляр Arsenal LET 15 мм, 50°, 1,25'' (2218 AR)
Окуляр Arsenal LET 25 мм, 50°, 1,25'' (2220 AR)
Окуляр Arsenal-TMB SWA Plossl 4 мм, 58°, 1,25'' (2224 AR)
Окуляр Arsenal-TMB SWA Plossl 5 мм, 58°, 1,25'' (2225 AR)
Хіт продажу
Діагональна призма GSO 45°, 1,25'', пряме зображення
Сумка-чохол Arsenal

Сумка-чохол Arsenal

В наличии

780грн.

Лінза Барлоу GSO 2,5x, 1.25"

Лінза Барлоу GSO 2,5x, 1.25"

В наличии

784грн.

Окуляр GSO 20мм Plossl 1,25"

Окуляр GSO 20мм Plossl 1,25"

В наличии

840грн.

Окуляр Celestron Omni 6 мм, 1,25"

Окуляр Celestron Omni 6 мм, 1,25"

В наличии

1456грн.

Теги: Купити телескоп Arsenal Synta 707AZ2