Огляд + Подарунок

Телескоп Arsenal Synta 909AZ3

 • Виробники Arsenal
 • Код товару: 909AZ3
 • Доступність: В наявності
 • 7999грн.

- +

ЗНИЖКА 2% при замовленні через сайт (акція). БЕЗКОШТОВНА доставка при замовленні від 1000 грн (до 1000 грн доставка по Києву 50 грн). При замовленні до 14:00 в робочий день відправка у той же день. Оплата при отриманні у відділенні "Нова Пошта", за безготівковим розрахунком, кредитною карткою VISA, MasterCard. Офіційна гарантія від виробника. Обмін/повернення протягом 14 днів.

АКЦІЯ! При купівлі телескопа ARSENAL SYNTA 909 AZ3 місячний фільтр GSO або додаткова знижка в подарунок! 

Особливості телескопа Arsenal Synta 909AZ3:

 • Оптична схема - рефрактор
 • Скляна оптика з багатошаровим просвітленням
 • Діаметр об'єктиву - 90 мм (фокусна відстань 900 мм, відносний отвір 1:10)
 • 2 окуляри Plossl (1,25"), що дають збільшення 53х і 142х
 • Оптичний шукач 6х30 з перехрестям ниток (встановлення не вимагає застосування інструментів)
 • Азимутальне монтування AZ3, оснащене потужними черв'ячними приводами для точного наведення
 • 45° призма прямого відображення, що дає правильне пряме не дзеркальне зображення
 • Алюмінієвий штатив з поличкою для аксесуарів
 • Легке складання, що не вимагає додаткових інструментів
 • Гарантія 2 роки

Телескоп Arsenal Synta 909AZ3 - класичний рефрактор з прекрасно просвітленим скляним об'єктивом. Телескоп встановлений на азимутальному монтуванні AZ3, яке дуже зручне і просте в експлуатації. Алюмінієва тринога монтування має можливість регулювання висоти ніг в діапазоні 710-1230 мм. Відмінною особливістю цієї моделі є наявність в комплекті високоякісних окулярів Plossl 6,3мм (142x), 1,25" і Plossl 17 (53x), 1,25" з багатошаровим покриттям (Multi-Coated). Телескоп Arsenal Synta 909AZ3 орієнтований в основному на наземні спостереження, тому він має азимутальне монтування, оснащене потужними черв'ячними приводами для точного наведення по горизонталі і вертикалі.
Також в комплекті є 45-ти градусна призма повного відображення, що дає правильне пряме не дзеркальне зображення. При вазі близько 6,5 кг телескоп легко може бути встановлений практично в будь-якому місці біля вікна або на балконі, ну і, звичайно ж, на природі, на дачі або у полі. Крім цього, штатив і монтування телескопа постачаються у практично повністю зібраному стані, що суттєво скорочує час установки і налаштування телескопа
.

Телескоп Arsenal Synta 909AZ3 можна вважати універсальним, у нього відмінно можна спостерігати як земні, так і небесні об'єкти. В цілому ж, телескоп характеризують якісна механіка і зручність в експлуатації. Телескоп може бути застосований для фотографічних цілей початкового рівня. Оптика телескопа хорошої якості з помірними проявами хроматизму і невеликою «пере-» або «недо» виправленою сферичною аберацією.
Проникаюча здатність телескопа вже досить висока, і це значить, що в безмісячну ніч далеко від міських вогнів Вашому погляду будуть доступні близько 1 000 000 зірок. Крім зірок, такий телескоп покаже своєму власникові: деталі в кратерах Місяця і її гірських масивах, грануляцію і плями на Сонці (застосування захисного фільтра - ОБОВ'ЯЗКОВО), хмарні пояси на диску Юпітера і великі деталі в них, чотири його найбільших (галілеєвих) супутники , фази Венери і Меркурія, щілина Кассіні в кільці Сатурна, його супутник Титан, компоненти багатьох подвійних зірок, полярні шапки Марса в епохи його протистоянь, планети Уран і Нептун. Останні, щоправда, буде видно як зірки. Ну і, звичайно ж, Ви познайомитеся з глибоким космосом. Вам буде доступна велика частина туманних об'єктів каталогу Мес'є
.

Телескоп виготовлений з дотриманням високих стандартів якості на ліцензійному заводі Synta (Suzhou Synta Optical Technology Co., Ltd.) в Китаї, що спеціалізується на виробництві якісних оптичних інструментів з 1988 р.


УВАГА!!! Ніколи не дивіться на Сонце неозброєним оком або в телескоп (без використання сонячного фільтру). Це може призвести до миттєвої і незворотньої втрати зору.

ЗНАК ЯКОСТІ ARSENAL
Продукція від ARSENAL переконує у функціональності та дизайні.

QUALITY-PRODUCT by
ARSENAL
Ukraine

Примітка. В коментарії до замовлення вкажіть, який подарунок Ви обрали.

Розглянемо телескоп Arsenal Synta 909AZ3 більш детально. (Огляд підготував Дмитро Федотов. Експерт-консультант з оптичних приладів, виконавчий Директор фонду "УКРАСТРО").
Телескоп може бути віднесений до середнього класу інструментів. Спостереження в нього можуть стати захоплюючим видовищем для всіх членів родини незалежно від віку. Цей 90-мм рефрактор зручний у використанні, дає яскраве і контрастне зображення, а також він є невибагливим до умов транспортування і експлуатації.
Упаковка. Тут все просто, надійно і технологічно. Нічого зайвого - лише необхідне.

У сталевій трубі телескопа встановлено 90-мм об'єктив в пластиковій оправі. Фокусна відстань об'єктива 900 мм. Також в комплект постачання входять два якісних симетричних окуляри Plossl стандарту 1.25 "з фокусною відстанню в 6.3 мм і 17 мм, які дають збільшення у 143 і 53 крати, відповідно.
Оптика об'єктива, призми і окуляру телескопа просвітлена зеленуватим покриттям типу MC. Труба телескопа оснащена світлозахисною блендою з кришкою. У самій кришці є закритий заглушкою отвір діаметром 60 мм, що дозволяє діафрагмірувати телескоп при спостереженні яскравих об'єктів. Використання такої діафрагми також може бути вельми корисним з точки зору зниження проявів хроматизму.

  

До монтування труба кріпиться кільцями (хомутами), на одному з яких є майданчик для встановлення фото-відеокамери.

Примітний і металевий рейковий фокусер з великим (140 мм) запасом ходу, що дає можливість вести комфортні спостереження земних об'єктів на дистанції від 7 метрів! Металева втулка з різьбою на кінці фокусера дозволить Вам, застосувавши відповідний фото-адаптер, приєднати до телескопу дзеркальний фотоапарат і зайнятися фотографуванням об'єктів, які Вас цікавлять.

Для пошуку об'єктів служить зручний оптичний шукач 6х30.

Ще один елемент постачання - штатив. Він алюмінієвий, двосекційний. Максимальна висота штатива 122 см. На внутрішній пластиковій розпірці ніг штатива встановлюється трикутний металевий лоток для аксесуарів, це надає додаткову жорсткість всієї конструкції.


Телескоп Arsenal Synta 909AZ3 орієнтований в основному на наземні спостереження, тому він має азимутальне монтування, оснащене потужними черв'ячними приводами для точного наведення по горизонталі і вертикалі.

 

Також в комплекті є 45-ти градусна призма повного відображення, що дає правильне пряме не дзеркальне зображення.

При вазі близько 6,5 кг телескоп легко може бути встановлений практично в будь-якому місці біля вікна або на балконі, ну і, звичайно ж, на природі, на дачі або у полі. Крім цього, штатив і монтування телескопа постачаються в практично повністю зібраному стані, що суттєво зменшує час встановлення і налаштування телескопа.


Отже, телескоп Arsenal Synta 909AZ3 можна вважати універсальним, в нього відмінно можна спостерігати як земні, так і небесні об'єкти. В цілому ж, телескоп характеризують якісна механіка і зручність в експлуатації. Телескоп може бути застосований для фотографічних цілей початкового рівня. Оптика телескопа хорошої якості з помірними проявами хроматизму і невеликою «пере-» або «недо» виправленою сферичною аберацією.
Проникаюча здатність телескопа вже досить висока, і це значить, що в безмісячну ніч далеко від міських вогнів Вашому погляду будуть доступні близько 1 000 000 зірок.
Крім зірок, такий телескоп покаже своєму власникові: деталі в кратерах Місяця і її гірських масивах, грануляцію і плями на Сонці (застосування захисного фільтра - ОБОВ'ЯЗКОВЕ), хмарні пояси на диску Юпітера і великі деталі в них, чотири його найбільших (галілеєвих) супутники , фази Венери і Меркурія, щілина Кассіні в кільці Сатурна, його супутник Титан, компоненти багатьох подвійних зірок, полярні шапки Марсу в епохи його протистоянь, планети Уран і Нептун. Останні, щоправда, буде видно як зірки. Ну і, звичайно ж, Ви познайомитеся з глибоким космосом. Вам буде доступна велика частина туманних об'єктів каталогу Мес'є.

Телескоп виготовлений з дотриманням високих стандартів якості на ліцензійному заводі Synta (Suzhou Synta Optical Technology Co., Ltd.) в Китаї, що спеціалізується на виробництві якісних оптичних інструментів з 1988 р.

УВАГА!!! Ніколи не дивіться на Сонце неозброєним оком або в телескоп (без використання сонячного фільтру). Це може призвести до миттєвої і незворотньої втрати зору.


Технічні характеристики
Діаметр об'єктиву 90 мм
Фокусна відстань 900 мм
Світлосила (відносний отвір) 1:10
Макс. корисне збільшення 180х
Мін. збільшення 13х
Гранична зоряна величина 12,30m
Кутове розділення 1,27 кут. сек.
Конструктивні особливості
Оптична схема Рефрактор
Зображення Повністю пряме
Просвітлення (покриття) оптики Багатошарове (Multi-Coated)
Монтування Азимутальне AZ3
Штатив Алюмінієвий, з поличкою для аксесуарів
Фокусер 1,25 "рейковий (метал)
Обладнання
Шукач Оптичний 6х30 з перехрестям ниток (встановлення не потребує застосування інструментів)
Окуляр 1 Plossl 6,3 мм, 1,25" (збільшення зображення 142х), просвітлення багатошарове (Multi-Coated)
Окуляр 2 Plossl 17 мм, 1,25" (збільшення зображення 53х), просвітлення багатошарове (Multi-Coated)
Діагональна призма 45°, 1.25"
Комплектація
Комплект постачання Телескоп, тринога алюмінієва, монтування азимутальне AZ3, поличка для аксесуарів, шукач оптичний 6х30, окуляр Plossl 6,3 мм, 1,25", окуляр Plossl 17 мм, 1,25", діагональна призма 45°, 1,25", інструмент для складання, інструкція, навчальна брошура" Астрономічні прилади і спостереження з ними"
Кількість місць 1
Розміри
Довжина оптичної труби 87 см
Розміри пакування 103 х 45 х 25 см
Вага
Вага 6,3 кг
Вага пакування 10 кг
Гарантія
Термін гарантії 2 роки
Виробництво
ТМ ARSENAL
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник КНР

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Рекомендовані товари

Окуляр Arsenal ED 5 мм, 60°, 1,25'' (2208 AR)
Окуляр Arsenal UWA 6 мм, 66°, 1,25'' (2209 AR)

Окуляр Arsenal UWA 6 мм, 66°, 1,25'' (2209 AR)

Нет в наличии

1400грн.

Адаптер до смартфону Celestron
Лінза Барлоу GSO 2x, 1.25", адаптер (BL201T)
Компас TFA 421000 made in Germany

Компас TFA 421000 made in Germany

В наличии

112грн.

Окуляр Arsenal SWA 9 мм, 58°, 1,25'' (2212 AR)
Окуляр Arsenal-TMB SWA Plossl 5 мм, 58°, 1,25'' (2225 AR)
Олівець для чистки оптики Celestron LensPen
Хіт продажу
Фільтр кольоровий GSO №56 (зелений), 1,25 '' (AD051)
Хіт продажу
Фільтр кольоровий Arsenal №56 (зелений), 1,25''
Компас TFA 421002 made in Germany

Компас TFA 421002 made in Germany

В наличии

380грн.

Хіт продажу
Діагональна призма GSO 45°, 1,25'', пряме зображення
Сумка-чохол Arsenal

Сумка-чохол Arsenal

В наличии

780грн.

Лінза Барлоу GSO 2,5x, 1.25"

Лінза Барлоу GSO 2,5x, 1.25"

В наличии

784грн.

Окуляр GSO 20мм Plossl 1,25"

Окуляр GSO 20мм Plossl 1,25"

В наличии

840грн.

Теги: Купити телескоп Arsenal Synta 909AZ3

Рекомендуємо почитати

Збільшення телескопа

Збільшення телескопа

Кожен, хто вибирає свій перший телескоп, звертає ..

Оптична схема телескопів

Оптична схема телескопів

РефракторТелескоп, який використовує в якості об'є..