Ласкаво просимо!
Інтернет - магазин товарів для Погода, Мікроклімат у приміщенні, Час, Астрономія, Спостереження за навколишнім світом

Оплата онлайн WayForPay (списання коштів при отриманні товару)  Безкоштовна доставка при замовленні продукції TFA від 500 грн (на інші товари від 1000 грн) Оперативна доставка по всій Україні Кваліфікована допомога у підборі товару Тільки офіційний товар з гарантією

Категорії

Рекомендовані

Новинки

Останні статті

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Розглянемо бінокль Arsenal NBN18-16x50 більш детал..

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Розглянемо бінокль Arsenal NBN18-16x50 більш детал..

Огляд бінокля Arsenal 15x70 NBN34-1570
Біноклі

Біноклі

Сьогодні замовити бінокль, що підходить для виріше..

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Магазин спеціалізується на продажу побутових товарів на тематику Погода, Мікроклімат у приміщенні, Час, Астрономія, Спостереження за навколишнім світом.
Ми є дилером в Україні німецької компанії TFA Dostmann - європейського лідера в галузі виробництва метео та вимірювальних приладів. Асортимент TFA характеризується своїми інноваційними технологіями та ексклюзивним дизайном. Спільна робота з метеорологами, ІТ-фахівцями та дизайнерами сприяє сталому розвитку.
Продукція для любителів астрономії та спостережень представлена такими відомими виробниками як Celestron (США), GSO (Тайвань), NationalGeographic (США), Arsenal (Україна), Levenhuk (США), Bresser (Німеччина).
Наш Покупець отримує можливість оплати онлайн WayForPay із списанням коштів при отриманні товару, безкоштовну доставку при замовленні від 500 грн на продукцію TFA, оперативну доставку по всій Україні, кваліфіковану допомогу у підборі товару, тільки офіційний товар з гарантією від виробника.
Дякуємо Вам за Ваш вибір!