Ласкаво просимо!
Інтернет - магазин оптичних приладів Arsenal Україна, Celestron США, GSO Тайвань, метеоприладів TFA Dostmann Німеччина

Більше 10 років досвіду роботи у галузі оптичних та метеоприладів  Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн  Оперативна доставка по всій Україні  Кваліфіковані консультанти та допомога у підборі  Повна інформація про продукцію Тільки офіційний товар з гарантією Гарантія кращої ціни

Категорії

Рекомендовані

Новинки

Останні статті

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Розглянемо бінокль Arsenal NBN18-16x50 більш детал..

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Огляд бінокля 16x50 NBN18-1650

Розглянемо бінокль Arsenal NBN18-16x50 більш детал..

Огляд бінокля Arsenal 15x70 NBN34-1570
Біноклі

Біноклі

Сьогодні замовити бінокль, що підходить для виріше..

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ І МЕТЕОТЕХНІКИ

Інтернет-магазин Arsenal Маркет є дилером в Україні відомої торгової марки Arsenal (Україна) і спеціалізується на роздрібній торгівлі такими оптичними приладами як біноклі, телескопи, зорові труби і монокуляри як для любителів так і для професіоналів. Також в магазині представлений широкий асортимент аксесуарів для даної продукції, таких як усілякі адаптери для фото- і відеозйомки, окуляри, лінзи, призми, діагоналі, фільтри, блоки живлення та інше. Продукція Arsenal виділяється виключно найкращими зразками оптичних приладів та аксесуарів з найоптимальнішим співвідношенням ціна-якість. І все це завдяки співпраці з багатьма відомими заводами-виробниками по всьому світу і багаторічному досвіду. Поряд з продукцією Arsenal, в інтернет-магазині Arsenal Маркет представлена ​​продукція провідних світових виробників оптики, а саме, Celestron (США), GSO (Тайвань), National Geographic (США). А такі супутні товари як побутові метео та вимірювальні прилади представлені в магазині торговою маркою TFA Dostmann (Німеччина) - європейським лідером у цій галузі. У магазині Arsenal Маркет можна знайти найповнішу технічну інформацію про продукцію, на багато товарів написані огляди відомими фахівцями з оптичних приладів. Ми постаралися створити магазин, в якому можна з легкістю розібратися в складних на перший погляд оптичних приладах і визначитися з вибором всім любителям спостережень, будь то спортивний захід, жива природа, спостереження за птахами, мальовничі пейзажі на природі, подорожі, мореплавання або віддалені куточки нічного неба.

Наші переваги: Оперативна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн  Більше 10 років досвіду роботи у галузі оптичних та метеоприладів  Повна інформація про продукцію Кваліфіковані консультанти та допомога у підборі Тільки офіційний товар з гарантією від виробника Гарантія кращої ціни.